BMW 3 Serie
340i M Sport Edition | Memory | Climate | Leder | M-Performance Uitlaat Systeem
Direct kopen, basisprijs: € 35.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.995,-
LEASEPRIJS: € 498,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.044,64 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW 3 Serie |
|---|---|
| Uitvoering: | 340i M Sport Edition | Memory | Climate | Leder | M-Performance Uitlaat Systeem |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 maart 2018 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 165.770 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 498,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SG-616-Z |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 240 kw / 327 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.515 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- M Aerodynamica
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Navigatiesysteem Professional
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning 2-zone met uitgebreide functionaliteit
- cruise control
- Elektrisch verstelbare stoelen, bestuurdersstoel met geheugen voor 2 posities
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- 8-traps Steptronic transmissie met schakelpaddles
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- Middenarmsteun achter inclusief bekerhou
- Sportstoelen voor incl. handmatig verstelbaar bovenbeensteun en elektrisch in breedte verstelbare rugleuning
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Park Distance Control (PDC) vóór en achter
- Alarmsysteem klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- M sportonderstel inclusief carrosserieverlaging
- RDW-leges
- start/stop systeem